Faq

Co to jest 42 Vital?

42 Vital to środek spożywczy zastępujący posiłek, w postaci proszku do rozprowadzenia w wodzie. Produkt adresowany jest do osób, chcących stracić na wadze. Zawiera 42 składniki odżywcze: witaminy, minerały i aminokwasy,. Produkt jest tak skomponowany, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników.

Jak stosować 42 Vital?

42 Vital może zastąpić 1 lub 2 główne posiłki w ciągu dnia. Można urozmaicić smak korzystając z naszych przepisów. Pozostałe produkty spożywcze powinny być elementem niskokalorycznej diety.

Dla kogo przeznaczony jest 42 Vital?

Produkt przeznaczony jest dla osób pragnących zmniejszyć masę ciała. 42 Vital jest bezpieczny dla młodzieży, diabetyków i osób starszych.

Czy produkt jest bezpieczny?

Tak. Produkt jest skomponowany tak, aby dostarczyć wszystkie niezbędne składniki i w pełni odżywić organizm. Zawiera 42 składniki – witaminy, minerały i aminokwasy. 42 Vital jest bezpieczny dla młodzieży, diabetyków i osób starszych.

Jaki ma skład 42 Vital?

42 Vital zawiera 42 składniki odżywcze niezbędne dla organizmu – witaminy, minerały i aminokwasy. Dokładny skład jest dostępny tutaj (LINK)

Czy można stosować 42 Vital z innymi środkami odchudzjącymi?

42 Vital jest kompleksowo skomponowanym produktem, który dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych mu składników. Stosowanie posiłków 42 Vital w połączeniu innymi produktami spożywczymi, zgodnie z zasadami niskokalorycznej diety, jest w zupełności wystarczające i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków odchudzających. Jest to pełnowartościowa, niskokaloryczna dieta, bezpieczna dla organizmu.